biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1252153

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

Rozpoczynają się konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2030
Zarząd Województwa Dolnośląskiego zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, partnerów społeczno- gospodarczych, przedstawicieli świata nauki oraz wszystkich mieszkańców Gminy Lubań do aktywnej dyskusji na temat przyszłości regionu, sposobów przezwyciężania różnic rozwojowych oraz kierunków działań wzmacniających jego potencjał i konkurencyjność. Najbliższe spotkanie już 15 marca 2018 r.

Strategia Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2030 jest kluczowym dokumentem określającym kierunki rozwoju społeczno- gospodarczego i przestrzennego naszego regionu w nadchodzącej perspektywie finansowej UE. Zarząd Województwa pragnie zapoznać się z opinią lokalnych społeczności Dolnego Śląska na temat zagadnień, które znalazły się w projekcie Strategii.

W związku z powyższym, zapraszam Państwa na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 15 marca 2018 r. o godzinie 11.00 w Hotelu Mercure w Jeleniej Górze przy ul. Sudeckiej 63.

Projekt Strategii wraz z formularzem zgłoszenia uwag, zamieszczony zostanie na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego: www.umwd.dolnyslask.pl w zakładce Rozwój Regionalny.

Wypełnione i podpisane formularze prosimy przesyłać pocztą na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
ul. Walońska 3-5, 50–411 Wrocław
lub zeskanowane wraz z wersją edytowalną na adres poczty elektronicznej srwd2030@dolnyslask.pl

W tytule listu/maila prosimy wpisać „Konsultacje społeczne SRWD 2030 – Departament Rozwoju Regionalnego UMWD”. Uwagi będzie można również zgłaszać w czasie trwania spotkania konsultacyjnego.
27 02 2018


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze