biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1251023

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

Spotkanie informacyjne pt. "Zwalczanie emisji kominowej – projekty w formule grantowej
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze zaprasza Państwa na kolejne spotkanie informacyjne pt. " Zwalczanie emisji kominowej – projekty w formule grantowej".

Główną tematyką będą możliwości pozyskania wsparcia na projekty dotyczące modernizacji systemów grzewczych i odnawialne źródła energii w formule projektów grantowych (typ projektów 3.3.e-nabór 31.10.2018 AJ i OSI).

Do udziału zapraszamy uprawnione podmioty z obszaru Aglomeracji Jeleniogórskiej (AJ) oraz Obszarów Strategicznej Interwencji (OSI) województwa dolnośląskiego, a w szczególności: jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia; podmioty publiczne, których właścicielem jest JST lub dla których podmiotem założycielskim jest JST; jednostki organizacyjne JST; spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty, towarzystwa budownictwa społecznego; organizacje pozarządowe; PGL Lasy Państwowe i jego jednostki organizacyjne; kościoły, związki wyznaniowe oraz osoby prawne kościołów i związków wyznaniowych; jednostki sektora finansów publicznych inne niż wymienione powyżej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie odbędzie się 9 listopada 2018 r. w Jeleniej Górze:
w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich;
Plac Ratuszowy 32/32a
w godzinach 10.00-13.00

Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do 8 listopada 2018 r. (do godz.10.00) Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.

Link do ogłoszenia na stronie RPO - http://rpo.dolnyslask.pl/spotkanie-informacyjne-w-jeleniej-gorze-pt-zwalczanie-emisji-kominowej-projekty-w-formule-grantowej/

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego -Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich: http://rpo.dolnyslask.pl/wiadomosci/ oraz strony Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/wiadomosci/#
30 10 2018


 AKTUALNOŚCI

Zakończyły się inwestycje drogowe na terenie Gminy Lubań

OGŁOSZENIA

ANKIETA

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze