biuletyn informacji publicznej

 


Szukaj w serwisie

 

Odwiedzin:

1233689

 

 

Aktualności    Rada Gminy    Przetargi    Obwieszczenia          

Ogłoszenia


Znajdź...

 

Podziękowanie Wójta Gminy Lubań – Zbigniewa Hercunia
Szanowni Państwo !

Serdecznie dziękuję wszystkim Wyborcom, którzy wzięli udział w tegorocznych wyborach samorządowych. Państwa obecność przy urnach wyborczych była przede wszystkim wyrazem zainteresowania, zaangażowania i troski o dalsze losy naszej Gminy.

Jestem wdzięczny wszystkim mieszkańcom, który obdarzyli mnie zaufaniem i zagłosowali na mnie w tych wyborach. Czuję się zaszczycony, że moja wizja dalszego rozwoju gminy i zaproponowany styl sprawowania funkcji Wójta spotkał się z przychylnym przyjęciem mieszkańców.

Wygrana w drugiej turze motywuje mnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy i do aktywnego działania. Jestem wobec Państwa zobowiązany do uczciwego i sumiennego wykonywania obowiązków, które mają na względzie wyłącznie dobro naszej małej Ojczyzny. Będę godnie reprezentował naszą gminę. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, by nie zawieźć Państwa zaufania. Państwa głos jest dla mnie bardzo ważny, dlatego też liczę na wsparcie w budowie pomyślnej przyszłości dla naszej Gminy.

Rozpoczynając nową kadencję myślę z optymizmem o czekających mnie obowiązkach, bo wiem, że praca na rzecz rozwoju Naszej gminy jest warta poświęcenia i zaangażowania. Liczę na dobrą współpracę z sołectwami, organizacjami pozarządowymi i podmiotami gospodarczymi. Jednak przede wszystkim mam nadzieję na budującą współpracę z radnymi, że przez te kolejne lata będziemy konstruktywnie pracować i podejmować jak najlepsze decyzje.

Z wyrazami wdzięczności
Zbigniew Hercuń
15 11 2018


 AKTUALNOŚCI

Zakup wyposażenia do świetlicy wiejskiej w Henrykowie Lubańskim

OGŁOSZENIA

Podziękowanie Wójta Gminy Lubań – Zbigniewa Hercunia

RADA GMINY

Radni obradowali

GOKiS

Nauka gry na gitarze