Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

 

Artykuły

Badania ankietowe gospodarstw domowych w 2020 roku

Główny Urząd Statystyczny prowadzi w całym kraju statystyczne badania ankietowe, w tym badania w gospodarstwach domowych, które pozwalają na ocenę warunków życia ludności i kondycji gospodarstw domowych oraz dokonywanie porównań międzynarodowych w tym zakresie.

24 lutego 2020
Czytaj więcej o: Badania ankietowe gospodarstw domowych w 2020 roku

Zaproszenie dla organizacji pozarządowych do udziału w festynie Dzień Aktywnej Rodziny „DAR” 2020

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego "Pogranicze" i Miasto Lubań zapraszają organizacje pozarządowe i aktywne grupy nieformalne z Lubania i gmin powiatu lubańskiego do udziału w festynie Dzień Aktywnej Rodziny DAR, który odbędzie się 7 czerwca 2020 w Lubaniu.

20 lutego 2020
Czytaj więcej o: Zaproszenie dla organizacji pozarządowych do udziału w festynie Dzień Aktywnej Rodziny „DAR” 2020

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych dotyczących utworzenia i prowadzenia Centrów Aktywności Obywatelskiej w 2020 r.

Celem konkursu jest wyłonienie i wsparcie działań podejmowanych na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na Dolnym Śląsku poprzez utworzenie i prowadzenie Centrów Aktywności Obywatelskiej (CAO) wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie ich realizacji. Odbiorcami zadań są mieszkańcy województwa dolnośląskiego, dolnośląskie organizacje pozarządowe oraz dolnośląskie oddziały organizacji mających swoją siedzibę poza Dolnym Śląskiem.

20 lutego 2020
Czytaj więcej o: Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych dotyczących utworzenia i prowadzenia Centrów Aktywności Obywatelskiej w 2020 r.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w 2020 r.

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

20 lutego 2020
Czytaj więcej o: Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wsparcia działań na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w 2020 r.

Zgłoś wniosek do V edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk!

Od 15 lutego do 15 marca w zakładce “Złóż wniosek!” dostępny jest formularz on-line, który umożliwia składanie wniosków do budżetu.

20 lutego 2020
Czytaj więcej o: Zgłoś wniosek do V edycji Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego – Aktywny Dolny Śląsk!

Pliki do pobrania