Jesteś tutaj: Start / Urząd Gminy

Urząd Gminy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Struktura organizacyjna urzędu

 

 

WÓJT GMINY LUBAŃ - Zbigniew Hercuń

 

SEKRETARZ GMINY - Aneta Pijanowska 

 

SKARBNIK GMINY - Elżbieta Siedlecka

 

 

 

REFERAT PRAWNY I ADMINISTRACJI

 

KIEROWNIK REFERATU 

 

Magdalena Zawadzka, tel. 75 646 59 22, e-mail: magdalena.zawadzka@luban.ug.gov.pl, pokój nr 12

 

 

 

SEKRETARIAT, DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA, ZEZWOLENIA ALKOHOLOWE

 

Agnieszka Ruban Kościen, tel. 75 646 59 20, e-mail: agnieszka.ruban-koscien@luban.ug.gov.pl, pokój nr 14

 

 

 

DOWODY OSOBISTE, MELDUNKI, EWIDENCJA LUDNOŚCI, ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

 

Edyta Liczner, tel. 75 646 59 27, e-mail: edyta.liczner@luban.ug.gov.pl, pokój nr 19

 

 

 

KADRY I SOŁECTWA, OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

Renata Zadka, tel. 75 646 59 27, e-mail: renata.zadka@luban.ug.gov.pl, pokój nr 19

 

 

 

POZYSKIWANIE ŚRODKÓW ZEWNĘTRZNYCH

 

Magdalena Zawadzka, tel. 75 646 59 22, e-mail: magdalena.zawadzka@luban.ug.gov.pl, pokój nr 12

 

 

 

KLUBY SPORTOWE, STOWARZYSZENIA

 

Patrycja Ślimak, tel. 75 646 59 22, e-mail: patrycja.slimak@luban.ug.gov.pl, pokój nr 12

 

 

 

BIURO RADY

 

Marta Oreszczuk, tel. 75 646 59 21, e-mail: biurorady@luban.ug.gov.pl ; marta.oreszczuk@luban.ug.gov.pl, pokój nr 16

 

 

 

PEŁNOMOCNIK DS. PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY W RODZINIE, NARKOMANII ORAZ PROFILAKTYKI I ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH 

 

Agnieszka Kroczyńska, tel. 75 646 59 36, 530 326 042, e-mail: agnieszka.kroczynska@luban.ug.gov.pl, pokój nr 25

 

 

 

REFERAT BUDŻETU I FINANSÓW PUBLICZNYCH

 

tel. 533 731 502

 

KIEROWNIK REFERATU

 

Elżbieta Siedlecka, tel. 75 646 59 23, e-mail: elzbieta.siedlecka@luban.ug.gov.pl, pokój nr 17

 

 

 

KSIĘGOWOŚĆ BUDŻETOWA

 

Agnieszka Kieruzal, tel. 75 646 59 25, e-mail: agnieszka.kieruzal@luban.ug.gov.pl, pokój nr 21

 

 

 

CZYNSZE, ZARZĄDY, KSIĘGOWOŚĆ 

 

Anna Paprocka, tel. 75 646 59 25, e-mail: anna.paprocka@luban.ug.gov.pl, pokój nr 21

 

 

 

STYPENDIA DLA UCZNIÓW, PŁACE, ZUS

 

Renata Kostrakiewicz , tel. 75 646 59 25, e-mail: renata.kostrakiewicz@luban.ug.gov.pl, pokój nr 21

 

 

 

UMORZENIA I ODROCZENIA PODATKÓW

 

Aneta Bałabuch, tel. 75 646 59 24, e-mail: aneta.balabuch@luban.ug.gov.pl, pokój nr 20

 

 

 

WYMIAR PODATKU

 

Małgorzata Czekaj, tel. 75 646 59 24, e-mail: malgorzata.czekaj@luban.ug.gov.pl, pokój nr 20

 

 

 

POBÓR PODATKU

 

Katarzyna Łuczak, tel. 75 646 59 24, e-mail: katarzyna.kunecka@luban.ug.gov.pl, pokój nr 20

 

 

 

REFERAT INWESTYCJI, ROLNICTWA I ŚRODOWISKA

 

tel. 601 543 561

 

p.o. KIEROWNIKA REFERATU

 

Michał Galiński, tel. 75 646 59 29, e-mail: michal.galinski@luban.ug.gov.pl, pokój nr 1

 

 

 

INWESTYCJE, REMONTY DRÓG GMINNYCH

 

Michał Galiński, tel. 75 646 59 29, e-mail: michal.galinski@luban.ug.gov.pl, pokój nr 1

 

Agnieszka Rybak, tel. 75 646 59 29, e-mail: agnieszka.rybak@luban.ug.gov.pl, pokój nr 1

 

Maria Pawłowicz, tel. 75 646 59 29, e-mail: maria.pawlowicz@luban.ug.gov.pl, pokój nr 2

 

 

 

WYPISY I WYRYSY Z MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO, OCHRONA ŚRODOWISKA

 

Katarzyna Januszewicz, tel. 75 646 59 29, e-mail: katarzyna.januszewicz@luban.ug.gov.pl, pokój nr 2

 

 

 

ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE

 

Katarzyna Januszewicz, tel. 75 646 59 29, e-mail: katarzyna.januszewicz@luban.ug.gov.pl, pokój nr 2

 

 

 

REFERAT GOSPODARKI ODPADAMI, NIERUCHOMOŚCI I OCHRONY PRZYRODY

 

KIEROWNIK REFERATU

 

Aneta Pijanowska, tel. 75 646 59 28, e-mail: aneta.pijanowska@luban.ug.gov.pl, pokój nr 6

 

 

 

ODPADY KOMUNALNE

 

Joanna Okraszewska, Maja Markowska

 

Roksana Habiak, tel. 75 646 59 31, e-mail: roksana.habiak@luban.ug.gov.pl, pokój nr 3

 

 

 

SPRZEDAŻ I DZIERŻAWA NIERUCHOMOŚCI, WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE, WYCINKA DRZEW 

 

Grażyna Babiuch, tel. 75 646 59 32, e-mail: grazyna.babiuch@luban.ug.gov.pl, pokój nr 4

 

 

 

NUMERACJA BUDYNKÓW, PODZIAŁY NIERUCHOMOŚCI, ROZGRANICZENIA, DECYZJE ŚRODOWISKOWE

 

Aneta Pijanowska, tel. 75 646 59 28, e-mail: aneta.pijanowska@luban.ug.gov.pl, pokój nr 6

 

 

 

REFERAT INFRASTRUKTURY I GOSPODARKI

 

tel. 507 021 585

 

KIEROWNIK REFERATU

 

Franciszek Słowiński, tel. 75 646 59 33, e-mail: franciszek.slowinski@luban.ug.gov.pl, pokój nr 5

 

 

 

CMENTARZE KOMUNALNE, PRZYSTANKI 

 

Mateusz Biesiada, tel. 75 646 59 34, e-mail: mateusz.biesiada@luban.ug.gov.pl, pokój nr 11

 

 

 

WODOCIĄGI, OŚWIETLENIE DROGOWE

 

Dorota Świderek, tel. 75 646 59 34, e-mail: dorota.swiderek@luban.ug.gov.pl, pokój nr 11

 

 

 

USUWANIE AWARII WODOCIĄGU 24h

 

tel. 502 551 993

 

 

 

 

  Godziny urzędowania

 

 Godziny pracy Urządu Gminy Lubań

 

poniedziałek

8:00 - 17:00

wtorek

7:15 - 15:15

środa

7:15 - 15:15

czwartek

7:15 - 15:15

piątek

7:00 - 14:00

 

Dane podstawowe

 

 

Urząd Gminy Lubań

ul. Dąbrowskiego 18

59-800 Lubań

tel.: 075 646 59 20
fax.: 075 612 68 50
e-mail: info@luban.ug.gov.pl

 

 

 

 

 

NIP Urzędu Gminy Lubań

613-00-07-699

REGON Urzędu Gminy Lubań

000536551

NIP Gminy Lubań

613-14-36-221

REGON Gminy Lubań

230821463

 

 

 

Konto Bankowe Urzędu Gminy:

 

PKO BP     42 1020 5226 0000 6402 0554 7429

Artykuły

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

 

Elektroniczna skrzynka podawcza Urzędu Gminy Lubań znajduje się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej - ePUAP.

 

 

4 lutego 2019
Czytaj więcej o: Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Druki do pobrania

4 lutego 2019