Przejdź do treści
GMINA LUBAŃ
wersja kontrastowa powiększ czcionkę
bip

Igrzysk Sportowych Seniorów — Ziębice 2019

W imieniu Fundacji „Teraz Ziębice”, organizatora Igrzysk Sportowych Seniorów — Ziębice 2019, zapraszam wszystkich seniorów z Gminy Lubań, do udziału w tym sportowym wydarzeniu, które odbędzie się 15 września 2019 r. w godz. 10.00-18.00. w Ziębicach.

Celem organizacji Igrzysk będzie integracja środowiska seniorów z całego Dolnego Śląska i nie tylko. W Ziębicach spotkają się amatorzy aktywnego spędzania wolnego czasu w wieku 55+. Będą oni mogli wziąć udział w grach zręcznościowych oraz rywalizować ze sobą w popularnych dyscyplinach sportowych. Udział w zawodach będzie nieodpłatny.

Wydarzeniu towarzyszyć będą występy artystyczne oraz zajęcia z ekspertami i pasjonatami zdrowego stylu życia. Przy okazji Igrzysk zarówno uczestnicy tych sportowych zmagań, jak i osoby je dopingujące, będą mogły doświadczyć uroku Ziębic i ich okolic. Szczegółowe informacje na temat Igrzysk znajdują się na stronie internetowej Igrzysk: www.iss.ziebice.info.

Igrzyska Sportowe Seniorów — Ziębice 2019 to projekt, który został wybrany do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego „Aktywny Dolny Śląsk„. Za organizacją takiego wydarzenia opowiedziało się blisko 1000 mieszkańców Dolnego Śląska, którzy oddali swoje głosy w internetowym głosowaniu. Dzięki nim projekt został dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

logo stopka