Przejdź do treści
GMINA LUBAŃ
wersja kontrastowa powiększ czcionkę
bip

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY dla mieszkańców Gminy Lubań

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza mieszkańców Gminy Lubań do skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat wsparcia ze środków  Funduszy Europejskich.

W ramach Mobilnego  Punktu  Informacyjnego,  pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze,  będzie pełnić dyżur w siedzibie Urzędu Gminy Lubań, Sala Narad, IIIp.

Podczas Mobilnych Punktów Informacyjnych, mających formę indywidualnych konsultacji bezpośrednich, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o  zasadach ubiegania się o dotacje. Konsultant przedstawi aktualne  możliwości wsparcia – w tym również pożyczki i poręczenia finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej.  Wskaże kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych, organizacji pozarządowych, a także poinformuje do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Z usług w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej.

Konsultacje są bezpłatne. Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

 

Konsultacje w ramach Mobilnego  Punktu  Informacyjnego odbędą się: 3 czerwca 2022 r.  w  godz. 10.30-13.00. Siedziba Urzędu Gminy Lubań, ul. Dąbrowskiego 18, 59-800 Lubań, SALA NARAD, III p.

 

Serdecznie zapraszamy !

Aktualne informacje na temat organizowanych na terenie Dolnego Śląska Mobilnych Punktów Informacyjnych oraz konferencji, spotkań i szkoleń publikowane są na stronie Fundusze Europejskie na Dolnym Śląsku

 

logo stopka