Przejdź do treści
GMINA LUBAŃ
wersja kontrastowa powiększ czcionkę
bip

Powodzenia na egzaminach, ósmoklasiści!

Drodzy Uczniowie klas ósmych,
przed Wami ważny etap — egzaminy kończące szkołę podstawową. Życzę Wam spokojnych myśli, wiary we własne siły i jak najlepszych wyników. Niech wysiłek, który włożyliście w naukę, przyniesie wspaniałe rezultaty!
Pamiętajcie — to nie tylko sprawdzian wiedzy, ale także kolejny krok w drodze do spełniania marzeń.
Trzymam za Was kciuki!
Aleksandra Chomicz
Wójt Gminy Lubań
logo stopka