Przejdź do treści
GMINA LUBAŃ
wersja kontrastowa powiększ czcionkę
bip

GRANTY PPGR – przypominamy o obowiązku złożenia oświadczenia

Pragniemy przypomnieć, że zgodnie z § 3 umowy darowizny sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego pn. „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” przekazany sprzęt podlega monitorowaniu przez okres 2 lat.

Procedurę monitorowania utrzymania efektów projektu grantowego przyjęto Zarządzeniem Nr 67/OW/2022 Wójta Gminy Lubań z dnia 2 września 2022 r. w sprawie przyjęcia procedury weryfikowania i monitorowania efektów projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” w Gminie Lubań.

Zgodnie z załącznikiem do ww. zarządzenia zobowiązano obdarowanego do poświadczania, w oparciu o wskazany harmonogram, o utrzymywaniu sprzętu komputerowego w należytym stanie technicznym i użytkowaniu zgodnie z jego przeznaczeniem.

Oświadczenia należy składać osobiście w Gminnym Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół w Lubaniu lub przesłać na adres email: info@gzeasluban.pl katarzyna.sulima@gzeasluban.pl

Oświadczenie należy złożyć w terminie do dnia 30 czerwca 2024 r.

Wszelkich informacji, niezbędnych do załatwienia powyższych formalności, udzieli Państwu pracownik GZEAS, tel. 75 646 00 83.

W załączeniu wzór oświadczenia.

logo stopka