Przejdź do treści
GMINA LUBAŃ
wersja kontrastowa powiększ czcionkę
bip

Dzień Sołtysa – życzenia dla wszystkich sołtysów z Gminy Lubań

Drodzy Sołtysi,

W dniu Waszego święta, życzę zadowolenia i satysfakcji w pełnieniu tej jakże ważnej służby społecznej. Niech powierzony mandat zaufania procentuje wspólnymi sukcesami całej społeczności lokalnej, zaś wasza praca będzie źródłem społecznego uznania i nieodłącznym powodem do dumy.

Życzę Wam, wspaniałych, życzliwych i chętnych do społecznych działań ludzi  w waszym otoczeniu. Aby nigdy nie zabrakło wytrwałości, pomysłów na nowe inwestycje oraz inicjatyw integrujących Waszą lokalną społeczność. Niech wzajemna współpraca zarówno z mieszkańcami jak i samorządem Gminy Lubań, przynosi radość i realizację wspaniałych pomysłów dla dobra poszczególnych miejscowości.

W życiu prywatnym pragnę życzyć zdrowia, realizacji marzeń, wielu radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.

Jednocześnie, składam podziękowania i słowa uznania za owocną współpracę i sumienne wykonywanie swoich obowiązków, za troskę wyrażającą się w podejmowaniu i skutecznym inicjowaniu działań oraz za dbałość o to, aby postulaty mieszkańców znalazły swoje odzwierciedlenie w budżecie gminy.

 

PEŁNĄCY FUKCJĘ WÓJTA GMINY LUBAŃ –   Grzegorz Doliba

PRZEWODNICZĄCA RADY GMINY LUBAŃ – Teresa Trefler

 

logo stopka