Przejdź do treści
GMINA LUBAŃ
wersja kontrastowa powiększ czcionkę
bip

Życzenia na Dzień Sołtysa

Drodzy Sołtysi,

     Samorząd Gminy Lubań, pragnie złożyć najserdeczniejsze podziękowania i wyrazy uznania, za pełną zaangażowania pracę na rzecz społeczności lokalnej, za rzetelne pełnienie służby społecznej oraz za wsparcie i troskę przejawiającą się skutecznym podejmowaniem decyzji inicjowanych działań.

     Bez wątpienia nasza współpraca, wpłynęła pozytywnie na standard życia mieszkańców. Poświęcony czas, bezinteresowna pomoc i życzliwość stanowiły ważny element naszych działań i niewątpliwie przyczyniły się do efektywnej ich realizacji. Bez Waszej pomocy, nasze pomysły i zamierzenia nie byłyby możliwe. Dziękujemy również za sumienne wykonywanie obowiązków oraz zaangażowanie w podejmowaniu skutecznych kierunków na rzecz realizacji postulatów, zgłaszanych przez mieszkańców Gminy Lubań.

     Jesteśmy przekonani, że nasza gmina w dalszym ciągu będzie mogła liczyć na aktywność przedstawicieli lokalnej społeczności i czynny udział w zaspokojeniu środowiskowych potrzeb. Jednocześnie życzymy wszelkiej pomyślności w realizacji dalszych planów i zamierzeń zarówno osobistych jak i zawodowych.

 

logo stopka