Powodzenia na egzaminach, ósmoklasiści!
Drodzy Uczniowie klas ósmych, przed Wami ważny etap — egzaminy kończące szkołę podstawową. Życzę Wam spokojnych myśli, wiary we własne siły i jak najlepszych wyników. Niech wysiłek, który włożyliście w naukę, przyniesie wspaniałe rezultaty! Pamiętajcie — to nie tylko sprawdzian...