Przejdź do treści
GMINA LUBAŃ
wersja kontrastowa powiększ czcionkę
bip

Darmowe Warsztaty „Nakręć się na przyszłość”

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych (KIPA) oraz Netflix uruchamiają program warsztatów dla młodzieży pod nazwą ‘Nakręć się przyszłość!’ wprowadzających w tajniki produkcji filmowej.

W imieniu KIPA i Netflix oraz Fundacji Legalna Kultura chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy przy realizacji projektu, dającego szansę młodym ludziom z naszej Gminy na zdobycie zawodu filmowca i pracy w branży filmowej.

Nabór do udziału w projekcie trwa w terminie od 15 do 30 lipca.

Udział w projekcie jest bezpłatny. W ramach uczestnictwa KIPA i Netflix finansują realizację warsztatów, noclegi i wyżywienie dla wszystkich uczestników oraz udział w Film Spring Open.

Informacje o programie i harmonogram aktywności przedstawiają się następująco:

Zgłoszenie na warsztaty polega na wypełnieniu prostej ankiety i przesłaniu 2-minutowego filmu przedstawiającego motywację do podjęcia pracy w branży filmowej. Spośród zgłoszeń komisja wybierze 140 osób, 20 uczestników z województwa (bez możliwości uczestnictwa mieszkańców dużych aglomeracji miejskich), którzy wezmą udział w pierwszym etapie programu.
Będą to 2-dniowe warsztaty, których program obejmuje wprowadzenie w tajniki realizacji filmów oraz prezentację wybranych zawodów związanych z produkcją filmową.

LINK DO ANKIETY 

Warsztaty dla uczestników projektu w województwie dolnośląskim – odbędą się 16-17.VIII w Sokołowsku. Spośród uczestników pierwszego etapu zostanie wybranych 21 osób – po 3 z każdego województwa. Osoby te zostaną zaproszone do udziału w warsztatach filmowych Film Spring Open w Krakowie w dniach 10-19 października 2023 r., poprzedzonych serią wprowadzających szkoleń online.

Informacje na temat realizacji projektu oraz regulamin znajdują się stronie internetowej www.kipa.pl

Ewentualne pytania pod numer telefonu 501 286 800.

logo stopka